Wycieczki do Egiptu cieszą się ogromną popularnością wśród turystów. Można tam zarówno poopalać się na plaży, popływać w morzu czy zobaczyć piękną rafę koralową, jak i zobaczyć wiele ciekawych budowli starożytnego świata oraz poznać historię tego kraju.

Gdzie się wybrać, podróżując do Egiptu?

Dla osób ceniących sobie odpoczynek szczególnie poleca się wizytę w Marsa Alam. Jest to miejsce słynące z niesamowitej fauny i flory – można tam zobaczyć najpiękniejsze w całym Egipcie rafy koralowe, a takżeciekawe stworzenia morskie: płaszczki czy żółwie. Pobyt w tej miejscowości gwarantuje spokojny, błogi wypoczynek.

Wakacje z internetem mobilnym w Egipcie

Egipt jest najbardziej znany z piramid, rzeki Nil oraz posągu Sfinksa.  Piramidy w Gizie to najbardziej rozpoznawalny zabytek Egiptu. Ogromne rozmiary tych budowli robią wrażenie, szczególnie biorąc pod uwagę, że zostały zbudowane tysiące lat temu. Budowa tych starożytnych budowli wciąż pozostaje zagadką, a wykorzystane do tego celu technologie i precyzja wykonania nie zostały wyjaśnione do dzisiejszych czasów.

O czym należy pamiętać, wybierając się do Egiptu?

Wakacje z internetem mobilnym w Egipcie

Wakacje w Egipcie to przede wszystkim wysokie temperatury oraz ogromna dawka słońca, konieczne więc jest zabranie ze sobą kremu z wysokim filtrem UV, kapelusza lub innego nakrycia głowy oraz okularów przeciwsłonecznych. Najważniejsze jest jednak, aby podczas wyjazdu używać wyłącznie wody butelkowanej, również do mycia zębów czy rąk. Należy unikać wody z kranu w każdej postaci.

W Egipcie dobrze będzie również zaopatrzyć się w dostęp do Internetu. Niektóre hotele gwarantują dostęp do internetu, często  jednak jego jakość pozostawia wiele do życzenia lub jest dodatkowo płatny. Jak zatem pozyskać niezawodny Internet w Egipcie?

Router XOXO WiFi

XOXO WiFI to Internet mobilny, który działa dzięki nowoczesnej technologii – wbudowanej karcie e-SIM, która w ciągu kilku sekund łączy się za pomocą WiFi z najlepszym operatorem w danej okolicy. Router działa bez kart i roamingu, wyłącznie za pomocą połączenia WiFi, co pozwala na uniknięcie wysokich kosztów. Dzięki współpracy z setkami operatorów na całym świecie XOXO WiFi zapewnia tani Internet mobilny o doskonałej jakości połączenia. Dodatkową zaletą jest to, że to nielimitowany Internet za granicą. Po wykorzystaniu wykupionego pakietu dalej można korzystać z Internetu (bez żadnych dodatkowych kosztów!), prędkość może jednak zwolnić.

Zaletą XOXO WiFi jest to, że mieści się w kieszeni, więc można zabrać go ze sobą wszędzie – na wycieczkę do miasta, na plażę czy

Wakacje z internetem mobilnym w Egipcie

nawet do restauracji lub biura. Podłączysz do niego aż 5 urządzeń jednocześnie (np. smartfon, tablet, laptop, PSP). Router jest bardzo prosty w obsłudze – wystarczy go włączyć i się z nim połączyć tak samo jak łączy się z każdą inną siecią WiFi. Internet na wyjazd z XOXO WiFi to znakomite rozwiązanie również dlatego, że router posiada wbudowane najnowocześniejsze technologie zabezpieczające Twoje dane przed włamaniem.

Dzięki XOXO WiFi pozostaniesz w stałym kontakcie z bliskimi, zyskasz komfort pracy i zwiększysz swoje poczucie bezpieczeństwa w obcym kraju. Unikniesz również stresu związanego z załatwianiem Internetu za granicą – w XOXO WiFi zaopatrzysz się już w Polsce!