Święta to niepowtarzalny, rodzinny okres, w którym zależy nam nie tylko na odpoczynku, ale również czasie dla najbliższych. Znacie miejsce, w którym spędzicie magiczne Boże Narodzenie z rodziną, w pięknych okolicznościach przyrody? Jeśli nie, mamy dla Was idealną propozycję!

Z dala od zgiełku miasta

Szybkie tempo życia, natłok pracy i obowiązków powodują, że wiele osób czuje zmęczenie, marzy o odpoczynku na łonie natury oraz możliwości efektywnego naładowania baterii. Być może świąteczna przerwa jest doskonałym momentem? Kilka wolnych dni spędzonych z najbliższymi w pięknym, naturalnym otoczeniu z pewnością pozwoli odetchnąć od codziennej bieganiny. Idealnym miejscem na taki kameralny bożonarodzeniowy wyjazd są Mazury – piękne o każdej porze roku. Tamtejsze krajobrazy zachwycają również zimą, zachęcając do spacerów, a czyste świeże powietrze stanowi miłą odmianę dla miejskiego smogu. Szukając najlepszej lokalizacji w regionie, warto zwrócić uwagę na Ośrodek GAWRA. Mieści się on w niewielkiej, cichej miejscowości Wikno, nad samym brzegiem jeziora Omulew. Posiada nie tylko dużą bazę noclegową, w skład której wchodzą różnej wielkości pokoje z łazienkami utrzymane w wysokim standardzie, ale również  restauracja serwująca doskonałe dania, centrum SPA&WELLNESS,  pokój zabaw dla dzieci i rozległy teren rekreacyjny, który zachęca do nieśpiesznego poznawania okolicy.

Tutaj odpoczniesz i poczujesz magię Świąt

Boże Narodzenie nie musi kojarzyć się z pracochłonnymi przygotowaniami ani czasem spędzonym na sprzątaniu czy gotowaniu. Może być spokojne, rodzinne, pełne radości i relaksu. Wystarczy zamienić wielkie zakupy i generalne porządki na wyjazd za miasto. Ośrodek GAWRA oferuje świąteczne pakiety, dzięki którym Święta nabiorą niepowtarzalnego, błogiego charakteru, pozwalając się skupić na tym, co naprawdę ważne – czasie spędzonym z rodziną i odpoczynku. O całą resztę zadba personel Ośrodka.

Pakiet świąteczny w GAWRZE to nie tylko tradycyjna kolacja wigilijna, ale również uroczyste posiłki przygotowane przez najlepszych szefów kuchni,  niepowtarzalna atmosfera, konkursy z nagrodami i animacje tematyczne dla dzieci, a przy sprzyjającej aurze nawet prawdziwy kulig. Dodatkowo najmłodsi mogą bezpłatnie korzystać ze znajdującej się na terenie Ośrodka sali zabaw, a dorośli zrelaksować w strefie SPA&WELLNESS. 

Podstawowy Pakiet Bożonarodzeniowy w  Ośrodku GAWRA obejmuje 4 dni w terminie od 24 do 27.12.2020 r. – zobacz: Boże Narodzenie na Mazurach 2020.  To doskonałe rozwiązanie na udany, krótki, zimowy urlop. Natomiast osoby, którym zależy na dłuższym odpoczynku mogą skorzystać z aż 10-dniowej opcji świąteczno-sylwestrowej. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach. Relaks i szampańska zabawa gwarantowane!