Czy damy sobie radę na jachcie? Czy warunki będą do przyjęcia? Czy to nie jest zbyt drogie? Nigdy tego nie robiliśmy… Właśnie takie pytania zadaje sobie każda osoba, dla której czarter jachtu to coś, z czym nie miała wcześniej kontaktu. Naturalne jest, że obawy pojawiają się przed czymś nieznanym. Dlatego chcemy rozwiać wasze wątpliwości i obalić mity, jednocześnie przedstawiając Wam zalety spędzenia wakacji w ten sposób.

Niezapomniane wakacje, czyli zalety czarteru jachtu
Niezapomniane wakacje, czyli zalety czarteru jachtu

Czy damy sobie radę na jachcie?

Jeżeli nie posiadacie żadnego doświadczenia żeglarskiego, to nic nie szkodzi! Właśnie dla takich osób z pomocą nadchodzi skiper, który będzie sterował jachtem i zadba o bezpieczeństwo załogantów. Jaką korzyść otrzymamy z towarzystwa skipera? Zdobędziemy praktyczną wiedzę z obszaru żeglarstwa oraz wprawimy się w podstawowych czynnościach pokładowych.

Czy warunki będą do przyjęcia?

Bardzo dobrym pomysłem jest czarter jachtów online. Mamy możliwość dokładnego zapoznania się z wieloma ofertami. Profesjonalna wyszukiwarka posiada wiele opcji, które ułatwią nam znalezienie jachtu odpowiadającego naszym oczekiwaniom. Liczne filtry pozwalają określić cel naszej podróży, typ jachtu, jaki nas interesuje, długość pobytu oraz początek czarteru. Ponadto możemy ustalić ilość osób i kabin oraz zakres cenowy. Możliwe jest również bardziej dokładne sprecyzowanie naszych wymagań – chcecie zabrać swojego pupila na pokład, a może nie wyobrażacie sobie jachtu bez klimatyzacji? Błyskawicznie możecie wyszukać odpowiadające Wam oferty, przejrzeć zdjęcia i na spokojnie przeanalizować, które jachty bierzemy pod uwagę, a których nie.

Czy to nie jest zbyt drogie?

Wyczarterowanie jachtu na pierwszy rzut jest sporym wydatkiem. Jednak należy na to spojrzeć z szerszej perspektywy. Jacht nie jest przeznaczony jedynie dla pary. Może pomieścić nawet kilkanaście osób, dlatego koszty rozkładają się równomiernie i nie są już tak przerażające. Jachty wyposażone są w kuchnie, dzięki czemu możemy zaoszczędzić trochę pieniędzy nie żywiąc się codziennie na mieście. Dodatkowym zaletą jest możliwość skorzystania z ofert first minute i last minute – możemy się wówczas załapać na korzystny rabat. Czarter jachtu to świetna opcja na wakacje z przyjaciółmi czy rodzinnym gronie, a natomiast pod względem ceny jest to bardzo atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych wczasów.

Czy warto?

Odpowiedź jest bardzo prosta – oczywiście, że warto! Po pierwsze zdobędziecie nowe, niezwykłe doświadczenie i mamy nadzieje, że rozniecicie w sobie miłość do żeglarstwa. Po drugie, będziecie w pełni mobilni! Posiadając swój “pływający hotel” macie ogromną dowolność w doborze miejsc, jakie odwiedzicie. To Wy decydujecie gdzie i na jak długo popłyniecie. Daje to wolność i swobodę w planowaniu swojego wyjazdu. Po trzecie, czarter jachtu to super opcja dla wakacji w szerokim gronie. Korzystanie z profesjonalnej wyszukiwarki pozwala tak dobrać jacht, że będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom i potrzebom.

Zainteresowanie czarterami jachtów cały czas rośnie. Ma to związek z korzyściami idącymi za tą formą wczasów – wolnością, niezapomnianymi przeżyciami, zdobyciem nowego doświadczenia i wiele innych. Nie musicie być mistrzami żeglarstwa! Korzystając ze specjalistycznej wyszukiwarki sprawnie i szybko zarezerwujesz wymarzony jacht. Możecie być spokojni, że czekają Was niezwykłe, inne od wszystkich wakacje.